Vrátenie tovaru

Ako vrátiť tovar

Priamo na daňovom doklade, ktorý obdržíte spolu s objednávkou je formulár na vrátenie tovaru. V ňom vyplníte, ktorý tovar vraciate a číslo účtu pre vrátenie platby. Je možné tiež zásielku zaslať s vyplneným dokumentom Odstúpenie od zmluvy. Stačí ale jednoduché vyplnenie formulára na daňovom doklade.

Tovar na vrátenie nám musí byť zaslanýdo 14 dní od prijatia zásielky
Platba za vrátený tovar vám bude vrátenádo 7 dní, najčastejšie však za 1 deň

Pri uzatvorení kúpnej zmluvy v našom internetovom obchode máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru. Vrátiť je možné celú objednávku aj len jej časť. Tovar na vrátenie je možné doručiť osobne alebo zaslaním na našu adresu alebo na výdajné miesto Packeta (Zásielkovňa). Zaslať je možné prostredníctvom akéhokoľvek z prepravcov (bez dobierky).

Naša adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec
Česká republika

Výdajné miesto Packeta:
Tyršova 1148
438 01 Žatec
Česká republika
(z iného výdajného miesta nemôže byť vyzdvihnuté)

V akom stave je možné tovar vrátiť

Pri využití práva na odstúpenie od zmluvy musí byť vrátený tovar nepoškodený, pokiaľ možno v pôvodnom obale bez známok používania vrátane všetkého príslušenstva a návodov. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru, vám peniaze za tovar budú zaslané prevodom na váš účet, a to najneskôr do 7 dní od odstúpenia od zmluvy. V prípade vrátenia celej objednávky je vrátené aj poštovné, ktoré bolo pri objednávke uhradené, a to najlacnejšie, ktoré bolo pri objednávke možné zvoliť. Náklady, ktoré boli hradené pre zaslanie tovaru späť k nám nie sú preplácané.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií