Hojdacia sieť Amazonas Moskito-Traveller - olivová-sivá

Hojdacia sieť Amazonas Moskito-Traveller - olivová-sivá
 • Hojdacia sieť Amazonas Moskito-Traveller - olivová-sivá
 • Značka: Amazonas
 • Kód tovaru: 020650
 • Dostupnosť: 2 ks skladom
 • Cena:
  43,44 €
  (36,20 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hojdacia sieť pre turistov a trampy kombinovaná s našitou moskytiérou na zipsové uzatváranie je určená pre jednu osobu. Vyznačuje sa zväčšenou ležacou plochou. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom Vám nebude prekážať v batôžku alebo ju môžete nosiť vo väčšom vrecku. Jednej osobe poskytuje dostatok pohodlia na nocovanie pod holým nebom. Je vyrobená z priedušného nylonu a je odolná poveternostným podmienkam. Pokiaľ nebudete moskytiéru v niektorých prípadoch využívať, obráťte sieť jednoducho naruby. Sieť je balená vo vaku z rovnakého materiálu av rovnakej farbe ako sieť. Sieť je dodávaná v bavlnenom vaku.

Pri inštalácii hamaky je dôležité nájsť si dva stromy, primeraného priemeru (od 10 cm vyššie), vzdialené od seba cca 8 - 10 krokov. Závesné šnúry uviazať zhruba vo výške ramien, dotiahnuť pomocou jednoduchých uzlov (viď. návod od výrobcu). Celkové pripravenie hamaky vr. zavesenie je otázkou cca 4-10 min.

Dodávaná vo vrecúšku spolu s dvoma vzperami na vypnutie moskytiéry. Bez úväzových lán, je možné dokopiť samostatne. Na pripevnenie je možné použiť napr. závesný prvok Amazonas T-Strap .

Parametre
Rozmery (cm)220 x 140
Rozpätie (m)3.2
Hmotnosť (kg)0,6
Nosnosť (kg)150
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz