Hojdacia sieť Amazonas Moskito-Traveller Pro - oranžová-sivá

Hojdacia sieť Amazonas Moskito-Traveller Pro - oranžová-sivá
 • Značka: Amazonas
 • Kód tovaru: 020660
 • Dostupnosť: 14 - 28 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  53,76 € 50,55 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (42,12 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Moskito-Traveller PRO je jediná outdoorová hojdacia sieť na trhu, ktorá kombinuje výhodu mechanickej ochrany proti hmyzu (moskytiera) s chemickou bariérou (impregnácia Tanatex). Tkanina ležacej plochy aj samotná moskytiéra sú impregnované prípravkom Tanatex.

Impregnácia dlhodobo odpudzuje hmyz, ako sú napríklad komáre, moskyti, kliešte, mravce, roztoče. Látka Tanatex je naproti tomu nedráždivá a zdravotne nezávadná pre človeka, nezapácha odoláva vyšším teplotám a odolá až 50 pracím cyklom. Bočný vstup je uzatváraný na zips. Vyznačuje sa zväčšenou plochou na ležanie, je určená pre jednu osobu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom Vám nebude prekážať v batôžku alebo ju môžete nosiť vo väčšom vrecku. Jednej osobe poskytuje dostatok pohodlia na nocovanie pod holým nebom.

Je vyrobená z priedušného nylonu a je odolná poveternostným podmienkam. Pokiaľ nebudete moskytiéru v niektorých prípadoch využívať, obráťte sieť jednoducho naruby. Sieť je balená vo vaku z rovnakého materiálu av rovnakej farbe ako sieť. Minimálna vzdialenosť dvoch bodov na zavesenie je 320 cm. Sieť je dodávaná v bavlnenom vaku.

Parametre
Rozmery - balenie (cm)25 x 9
Rozmery (cm)220 x 140
Rozpätie (m)3.5
Plocha na ležanie (cm)220 x 140
Hmotnosť (kg)0,6
Nosnosť (kg)150
Materiálové zloženiepolyester
Materiál100% polyester

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz